Рідкісне фото молодого "волохатого" Дмитра Гордона з Віктором Цоєм підкорює мережу

Легендарний фронтмен рок-групи "Кіно" Віктор Цой дав інтерв’ю українському журналісту незадовго до своєї трагічної загибелі.

Легендарний рок-музикант Віктор Цой незадовго до своєї загибелі в 1990 році дав журналісту Дмитру Гордону інтерв’ю. Зараз фото з цієї події знову поширюється в інтернеті, передають .

Користувачі зацікавилися знімком Гордона, який тоді ще мав досить рясний волосяний покрив на голові, на відміну від сьогоднішнього часу. Примітно, що деякі з них відзначили той факт, що Цой, який в кінці 80-х років співав про зміни, міг би і не зрадіти, побачивши реальності теперішнього часу.

"Український журналіст Дмитро Гордон бере інтерв’ю у Віктора Цоя для газети "Вечірній Київ" перед концертом групи "Кіно". Квітень, 1990 рік", — так підписали знімок.

Варто відзначити, що сам Дмитро Гордон вже викладав одного разу це фото у своєму Фейсбуці — в 2017 році до Дня народження Віктора Цоя.

У тому пам’ятному інтерв’ю лідер групи "Кіно" зазначив, що квіти від шанувальників йому доставляють навіть більше задоволення, ніж крики захоплення або оплески. "Крики — дякувати, оплески — занадто офіційно, а ось квіти, мабуть, в самий раз. Їм я завжди радію, як дитина", — сказав тоді Віктор Цой.

Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ridkisne-foto-molodoho-volokhatoho-dmytra-hordona-z-viktorom-tsoiem-pidkoriuie-merezhu-312205.html”