Без нагляду блукали декілька годин. На Закарпатті батьки залишили двох маленьких дітей (ФОТО)Ужгородські патрульні притягли до адміністративної відповідальності батьків, які залишили неповнолітніх дітей самих на вулиці. Про це пишуть на сторінці Фейсбук Патрульна поліція Закарпаття.


Виклик про виявлення дітей екіпаж патрульних отримав вчора, близько 17-ї години. В одному з мед. закладів на вулиці Сечені в Ужгороді. Небайдужі громадяни виявили двох неповнолітніх діток 4-х та 3-х років, які, зі слів працівників мед. закладу, більше години блукали прилеглими вулицями без нагляду дорослих. Діти перебували у мокрому одязі, та пояснити де живуть їхні батьки не могли.


Патрульним все ж вдалося відшукати батьків загублених діток. Усним попередженням справа не обійшлася. На чоловіка та жінку було складено протокол за ч.1 ст.184 КУпАП, за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.


Не будьте байдужими до своїх діток. Приділяйте їм необхідну увагу та піклування.


Джерело статті: “https://cometa.news/bez-nagljadu-blukali-dekilka-godin-na-zakarpatti-batki-zalishili-dvoh-malenkih-ditej-foto/”