’Горіла хата’: ‘Квартал’ і всесвітньо відомий хор імені Верьовки позло

’Горіла хата’: ‘Квартал’ і всесвітньо відомий хор імені Верьовки позло

’95-й квартал’, одним із засновником якого є Президент України Володимир Зеленський, не оминув увагою нещодавню пожежу в будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої. Зокрема, у межах їхнього шоу ‘Вечірній квартал’ актор Євген Кошовий разом із хором імені Григорія Верьовки виконав пісню ‘Горіла хата’.

Відповідне відео з’явилося на офіційному ютьюб-каналі ‘Кварталу’. Як зауважив перед номером Степан Казанін, цю ’яскраву подію’ (підпал будинку Валерії Гонтаревої у селі Гореничі під Києвом – 24 канал) так широко обговорювало українське суспільство, що про цю подію навіть почали складати пісні.

Важливо! Нещастя Гонтаревої: поліція не виключає, що підпал будинку і авто – пов’язані

Згодом на сцену вийшов Євген Кошовий і разом із хором імені Верьовки виконав пісню ‘Горіла хата’. Кошовий наголосив, що пісня – в стилі запальний фолк.

Починається твір з того, що ‘горіла хата, а в Лондоні жінка плакала’. Також актори студії висміяли слова Гонтаревої про те, що до інциденту може бути причетним олігарх Ігор Коломойський.

’Що будем із горем цим пробить, люди підняли ґвалт і крик, і почали робить шашлик’, – продовжують ‘кварталівці’.

Завершується пісня простою мораллю – ’хата згоріла від стида’.

’Квартал’ виконав саркастичну пісню про підпал будинку Гонтаревої: дивіться відео

Цікаво! Хор імені Верьовки ефектно виконав гімн на матчі Україна – Португалія: дивіться відео

Хто вже відреагував на жартівливу пісню про підпал будинку Гонтаревої

Першою своє обурення висловила колишня віцеспікерка Ради та чинна парламентарка від ‘Європейської солідарності’ Ірина Геращенко. Вона наголосила, що легендарний хор, який співав ‘Реве та стогне’ і нині відкриває сесії ВР Гімном України, тепер, без всякого зніяковіння, затягує сумнівні пародії. Наступний етап, за її словами – імовірно, частушки та сороміцькі пісні.

Так втрачається репутація та ім‘я, напрацьоване роками. Бренд розчиняється в тупій пошлості. Я тепер категорично виступатиму проти того, щоб хор імені Верьовки закривав нинішню сесію ВР і відкривав наступну. Цей колектив цієї каденції і за цього керівництва втратили на це моральне право. Нехай і далі тепер підспівують ‘Кварталу,
– з обуренням заявила вона, додавши, що більше на концерти хору не піде.

Крім того, Геращенко повідомила, що вона разом із колегами з ‘Європейської солідарності’ готують відповідний лист на ім’я спікера парламенту Дмитра Разумкова.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/6351213/gorila-hata-kvartal-i-vsesvitnjo-vidomiy-hor-imeni-verjovki-pozlo/”