Погода на Київщині та у столиці 20-го жовтня

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 20 жовтня буде стояти ясна та тепла погода. В цей день температура навколишнього середовища коливатиметься в межах +5⁰…+7⁰ вночі, а вдень +20⁰…+22⁰. Вітер південний із поривами до 2 метрів за секунду


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) вдень температура +21⁰, а вночі буде +7⁰. Без опадів. Вітер південний з швидкістю до 3 метрів за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) також прогнозується гарна погода. Пориви вітру до 2 метрів за секунду, а температура повітря буде +5⁰…+7⁰ вночі та 20⁰…+22⁰ вдень.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у "Фейсбуці".


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря становитиме +5⁰…+7⁰ вночі та +20⁰…+21⁰ вдень. Вітер південний з поривами до 2 метрів за секунду. Без опадів.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +20⁰…+21⁰ вдень та +5⁰…+7⁰ вночі. Швидкість вітру 2-3 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південний з поривами до 3 метрів за секунду. Температура повітря +5⁰…+7⁰ вночі, а вдень +20⁰…+21⁰. Протягом дня ясно.


У Києві ясно та без опадів. Стовпчики термометрів будуть показувати +20⁰…+21⁰ вдень та +5⁰…+7⁰ вночі. Максимальна швидкість вітру до 3 метрів за секунду.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/10/19/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-20-go-zhovtnya/”