Уповільнена еякуляція. Причини і способи усунення


вімакс форте відгукиПередчасна еякуляція – неприємна і, на жаль, знайома багатьом проблема чоловічої статевої сфери. Уповільнена еякуляція зустрічається набагато рідше, однак, приносить не менше незручностей і дискомфорту пацієнта. Дана патологія характеризується неможливістю досягнення кульмінації при стандартному акті, хворому потрібно неадекватно багато часу для досягнення розрядки, деколи необхідна додаткова стимуляція (або препарати типу вімакс).


Найчастіше від чоловіків з подібною недугою доктор чує такі скарги, як: «Я не можу кінчити… » або » не можу закінчити в презервативі…«. На вираженій стадії захворювання еякуляція може не відбуватися зовсім. Уповільнена еякуляція, на відміну від передчасної, зустрічається набагато рідше. При цьому тривалість часу, необхідна для досягнення сім’явиверження, вельми варіативна, і деякі чоловіки абсолютно не відчувають дискомфорту з цього приводу.


Причини повільної еякуляції.


Чоловік може страждати цією недугою внаслідок фізіологічних або психологічних причин. До перших належать порушення іннервації органів сечостатевої


Системи як наслідок запальних процесів в них: везикуліт, простатит, коллікуліт. Також уповільнена еякуляція може стати наслідком переломів тазових кісток і хірургічних втручань в органи малого таза. Психологічні проблеми можуть бути пов’язані з можливим почуттям провини, боязню фіаско, внутрішньою агресією, аггравацією або аутосексуальною орієнтацією пацієнта.


Лікування повільної еякуляції.


Як і при лікуванні будь-якого іншого захворювання, лікування уповільненої еякуляції в першу чергу залежить від визначення причин, що її спричинили. При органічній природі порушень терапія проводиться з метою усунення патологічних процесів, якщо ж дисфункція зумовлена проблемами в психологічній сфері хворого – лікування уповільненої еякуляції слід проводити у сексопатолога або просто купити вімакс.


Порушення емісії – це патологія, при якій спостерігається відсутність еякуляції (виходу сперми) внаслідок порушення механізму викиду еякуляту в задній відділ уретри (ретроградна еякуляція). Що характерно для цієї недуги-оргастична розрядка зберігається, незважаючи на відсутність сім’явиверження.


Як і багато інших порушень в чоловічій статевій сфері, порушення емісії може мати органічну або психологічну природу. Від своєчасного і правильного визначення причин виникнення патології залежить успішність подальшої терапії.


Джерело статті: “https://cikavosti.com/upovilnena-eyakulyacziya-prichini-i-sposobi-usunennya/”