​Після моторошної пожежі в готелі Одеси приймуть кардинальні заходи: подробиці

В Одесі та області після пожежі в готелі "Токіо Стар" створять робочу групу для моніторингу діяльності суб’єктів тимчасового розміщення.


Про це повідомляє в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова на своїй сторінці в Facebook.


"З метою комплексного підходу до проблеми, проведення профілактичних та попереджувальних заходів з понеділка створимо міжвідомчу робочу групу з моніторингу діяльності подібних суб’єктів тимчасового розміщення на території міста Одеси та Одеської області", — написала Шаталова.
Нагадаймо, вогонь спалахнув в готелі в ніч на 17 серпня. Займання сталося на другому поверсі, його площа становила 200 квадратних метрів.


В результаті трагедії загинули дев’ять осіб, їх особи встановлюються. У той же час поліція розглядає три версії причини виникнення пожежі, в тому числі — навмисний підпал.


Як повідомляв "Апостроф", в одеському готелі "Токіо Стар", де в ніч на 17 серпня в пожежі загинуло 9 осіб, були присутні кричущі порушення правил пожежної безпеки.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-08-17/posle-zhutkogo-pozhara-v-otele-odessy-primut-kardinalnye-mery-podrobnosti/171975”