Політ над "гніздом" ворога: з’явилося відео потужного удару ЗСУ по бойовиках

Українська армія завдала удару по позиціях бойовиків з коригуванням вогню з повітря за допомогою безпілотників в передмісті Горлівки, Донецька область.


Про це у себе на сторінці в Facebook написав волонтер Юрій Мисягін.


Він зазначив, що операцію успішно провела піхота 53-ї бригади ЗСУ. Для цього знадобилося два вильоти БПЛА — для огляду місцевості та розвідки позицій противника.


"Передмістя Горлівки. Спочатку пролетіли над позицією противника вище. Придивились. І що побачили? Окопи, окопи — десятки метрів. Зайняті будинку, з яких давно вигнали місцевих, перетворені в спостережні пункти, КСП взводів і невеликі склади боєприпасів. Пролетіли вдруге, вже на низькій висоті. Придивились уважніше. Оцінили всі позиції противника. Все. і окопи, і споруди, і склади, і житла. Потім відвели дрон на безпечну відстань і ... Все по цілям. Коригування з повітря, дозволяє не витрачати даремно боєприпаси. Кілька хвилин і операція завершена. Піхота 53-й бригади відзначилася", — пише він.


Також Мисягін розповів про роль дрона в цій операції і підкреслив важливість їх використання в сучасних військових конфліктах.


"Ось тому ми і поставляємо дрони в армію. Без них не проходить не одна подібна операція. Вони очі нашої армії в небі", — підкреслив волонтер.Як повідомляв "Апостроф", раніше бійці ООС на Донбасі на передових позиціях Світлодарської дуги ліквідували безпілотник (БПЛА) окупантів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2019-07-16/polet-nad-gnezdom-vraga-poyavilos-video-moschnogo-udara-vsu-po-boevikam/168952”