В Україні стартує серія PRO-турнірів із баскетболу 3х3

В Україні стартує серія PRO-турнірів із баскетболу 3х3

Цього літа в Україні стартує серія PRO-турнірів з баскетболу 3х3.

У новому сезоні в рамках чемпіонату країни Федерація баскетболу України та Українська стритбольна ліга розпочинають серію турнірів PRO, фінал якої стане Сателітом до Челенджеру ФІБА 3х3 в італійському Ріміні. Про це повідомляє прес-служба ФБУ.

Дана категорія створена для професійних команд, які хочуть продовжувати прогресувати в баскетболі 3х3 і отримувати можливості проявити себе на турнірах вищого рівня. Категорія PRO відкрита для команд з будь-яких країн.

PRO-тур складатиметься з 5 турнірів і фіналу. У фіналі отримають право зіграти переможці всіх турів, а також 7 команд, які набрали найбільшу кількість турнірних очок в рамках PRO сезону.

Для того, щоб отримати право зіграти у турнірі PRO, команда має виграти відбірковий турнір УСЛ 3х3 у чоловічій категорії, що дає путівку до відповідного PRO турніру.

Крім того, при наявності вільних місць, wild card на кожен турнір категорії PRO можуть отримати інші команди в наступній послідовності:
1. Переможець національного фіналу 2018 (ПромБудСфера);
2. Команди Суперліги 3х3 (згідно зайнятим підсумковим місцям сезону 2018/2019);
3. Переможці відкритої категорії відбіркових турнірів, прив’язаних до інших турнірів категорії PRO;
4. Команди, які мають найбільшу кількість очок в рамках PRO-туру;
5. Всі бажаючі команди (в порядку зменшення загального рейтингу команд).

Фото: streetball.in.ua


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2704046-v-ukraini-startue-seria-proturniriv-iz-basketbolu-3h3.html”