На мітингу у Києві “євробляхер” наїхав на поліцейського та погрожував вкоротити собі віку

В урядовому кварталі в Києві учасник мітингу наїхав на автомобілі на поліцейського. Про це повідомила прес-служба поліції Києва, передає Радіо Свобода.

За інформацією поліцейських, учасники акції намагалися перекрити рух на перехресті вулиць Шовковичної та Грушевського.

“Коли правоохоронці спробували врегулювати ситуацію, один із учасників здійснив наїзд на поліцейського. Під час затримання правопорушник погрожувати порізати собі вени ножем. Аби вгамувати чоловіка, правоохоронці застосували сльозогінний газ”, – заявили в поліції.

Наразі водія, який наїхав на поліцейського, доставили до Печерського управління поліції, де встановлюють його анкетні дані та отримують пояснення.

Власники автомобілів на європейській реєстрації уже другий день вимагають біля будівлі Верховної Ради продовження пільгового періоду для розмитнення авто.

Нагадаймо, 25 листопада 2018 року в Україні почали діяти закони про розмитнення автомобілів на “єврономерах”. Вони, зокрема, встановили новий порядок обчислення акцизу на ввезені автомобілі, який зменшив його величину порівняно з попередніми нормами; ставки мита, податку на додану вартість і збору в Пенсійний фонд лишилися незмінними.

Пільговий період для розмитнення авто закінчується 24 травня, після чого штраф за керування автомобілем з іноземною реєстрацією становитиме 170 тисяч гривень.Джерело статті: “https://golosua.info/2019/05/16/na-mitynhu-u-kyievi-ievrobliakher-naikhav-na-politseiskoho-ta-pohrozhuvav-vkorotyty-sobi-viku/”