Депутат Київоблради захопив агрокомплекс, який належав добровольцю АТО

Марк Паславський Марк Паславський

Віталію Карлюку повідомили про підозру в причетності до рейдерського захоплення агрокомплексу, який належав загиблому в зоні проведення антитерористичної операції добровольцю зі США


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку Генерального Прокурора Юрія Луценка в Facebook.


"", — написав Генпрокурор України.


Як відомо, до початку політичної кар’єри Віталій Карлюк займався крадіжками, рейдерством та "обналом".


Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", у квітні 2016 року прокуратура Київської області у цій справі повідомила про підозру у скоєнні злочину й оголосила в міжнародний розшук колишнього учасника ТОВ "Русава-К".


За інформацією прокуратури, після смерті Паславського з’явилися нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ "Русава-К". Унаслідок таких незаконних дій були виведені зі складу засновників товариства власник 3% акцій і компанія-засновниця, представником якої був Паславський.


Крім того, за результатами проведення судово-технічної експертизи з’ясовано, що договір купівлі-продажу про продаж частки статутного капіталу ТОВ "Русава-К" виготовлено й підписано вже після загибелі Паславського.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/05/15/deputat-kiyivoblradi-zahopiv-agrokompleks-yakij-nalezhav-dobrovolcyu-ato/”