У мережі згадали важливу перемогу українських добровольців на Донбасі: відео

У мережі згадали, як рівно п’ять років тому — 15 травня 2014 року українські добровольці зуміли звільнити районне відділення міліції в селі Велика Новоселівка від сепаратистів, а місцевих міліціонерів змусили знову присягнути на вірність Україні.

Пост про це розмістив в Twitter користувач Конопляний Джмелик.

Блогер зазначив, що добровольці зуміли "зачистити" райвідділ будучи погано озброєними і в складі нечисленної групи."5 років тому 15 травня 2014 "Донбас", маючи в своєму складі кілька погано озброєних добровольців звільнив від сепаратистів райвідділ міліції в смт Велика Новоселівка, а особовий склад міліції був приведений до повторної присяги на вірність Україні", — розповів він.

В сети вспомнили, как ровно пять лет назад – 15 мая 2014 года украинские добровольцы сумели освободить районное отделение милиции в селе Великая Новоселовка от сепаратистов, а местных милиционеров заставили повторное присягнуть на верность Украине.

Пост об этом разместил в Twitterпользователь Конопляний Джмелик.

Блогер отметил, что добровольцы сумели "зачистить" райотдел будучи плохо вооруженными и в составе малочисленной группы.

"5 лет назад 15 мая 2014 "Донбасс", имея в своем составе несколько плохо вооруженных добровольцев освободил от сепаратистов райотдел милиции в пгт Великая Новоселка, а личный состав милиции приведены к повторной присяги на верность Украине", — рассказал он.

5 років тому 15 травня 2014 року «Донбас», маючи у своєму складі кількадесят погано озброєних добровольців звільнив від сепаратистів райвідділ міліції в смт Велика Новосілка, а особовий склад міліції приведено до повторної присяги на вірність України. pic.twitter.com/zZ2aW6IzVJ

— Конопляний Джмелик (@dmitrosel007) 15 травня 2019 р.

Пользователи в комментариях под постом отметились радикальными высказываниями в адрес правоохранителей на Донбассе и обратили внимание на слабую эффективность реформы полиции в контексте обновления личного состава.

Как сообщал "Апостроф", утром 15 мая украинские военные дали адекватный ответ противнику в зоне проведения операции Объединенных сил, в результате которого были ликвидированы двое боевиков.

Користувачі в коментарях під постом відзначилися радикальними висловлюваннями на адресу правоохоронців на Донбасі і звернули увагу на слабку ефективність реформи поліції в контексті оновлення особового складу.

Як повідомляв "Апостроф", вранці 15 травня українські військові дали адекватну відповідь супротивнику в зоні проведення операції Об’єднаних сил, в результаті якого були ліквідовані двоє бойовиків.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-05-15/v-seti-vspomnili-vajnuyu-pobedu-ukrainskih-dobrovoltsev-na-donbasse-video/162890”