Disney+ виріже сцену з мультфільму Дамбо 1941 року - в ній побачили завуальований расизм

Сервіс Disney+ вирішив вирізати з мультфільму «Дамбо» сцену, яку визнали расистською.

Про це повідомляє The Guardian.

Із мультфільму, який зняли 1941 року, приберуть сцену з воронами, які курять сигари. У компанії вирішили, що це — завуальовані расистські карикатури.

Ця сцена не увійшла також у римейк «Дамбо» режисера Тіма Бертона, яка вийшла цього року.

Також Disney+ вирішив більше не показувати мюзикл «Пісня Півдня» 1946 року випуску. Його критикують за зображення афроамериканців у період після рабства.

  • Кінокомпанія The Walt Disney Company запустила стрімінг-сервіс Disney+, який має стати головним конкурентом Netflix. Як повідомляє сайт компанії, передплата на сервіс обійдеться у $6,99 на місяць, що майже вдвічі дешевше ніж у Netflix ($12,99).
  • Підрозділ компанії в Новій Зеландії розмістив на своїй сторінці в Instagram рекламний ролик нового бургера Tender Crisp з начинкою з вʼєтнамського солодкого перцю чилі. Герої відео їдять його за допомогою величезних червоних паличок для їжі. Мережу ресторанів швидкого харчування Burger King звинуватили в расизмі за невдалу рекламу.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/29298-disney-virizhe-scenu-z-multfilmu-dambo-1941-roku-v-niy-pobachili-zavualovaniy-rasizm”