МЗС України про приїзд Путіна у Крим: Жодні поїздки російських посадовців не змінять закріплений у Конституції України статус АРК

Путін відзначає у Криму п’ятиріччя анексії

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест через черговий не погоджений із Києвом візит президента Російської Федерації Володимира Путіна в тимчасово окуповані Крим та Севастополь. Про це йдеться в заяві на сайті МЗС України.

"Україна вважає цей візит, як і всі попередні не узгоджені з українською стороною поїздки російських посадовців до тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та Севастополя, грубим порушенням російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права", – заявили у МЗС.

Зокрема, РФ діє всупереч Статуту ООН, резолюціям Генеральної Асамблеї ООН, своїм зобов’язанням РФ щодо двосторонніх і багатосторонніх договорів, стверджують в українському зовнішньополітичному відомстві.

"Жодні поїздки російських посадовців до Криму не змінять закріплений у Конституції України статус Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, який визнається всім цивілізованим світом", – підкреслюють у заяві.

МЗС України передало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту через візит Путіна на окупований півострів.

Путін 18 березня приїхав у Крим, де взяв участь у запуску нових блоків Балаклавської і Таврійської ТЕС. В анексованому Сімферополі він збирається взяти участь у святкуванні п’ятої річниці "референдуму" 2014 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/mzs-ukrajini-pro-prijizd-putina-v-krim-nijaki-pojizdki-rosijskih-chinovnikiv-ne-zminjat-zakriplenij-u-konstitutsiji-ukrajini-status-ark-819451.html”