Здивований, як погано пішло. Трамп прокоментував ситуацію з Brexit

Здивований, як погано пішло. Трамп прокоментував ситуацію з Brexit — фото

REUTERS/Jim Young

Дональд Трамп

REUTERS/Jim Young


Президент США Дональд Трамп заявив, що його дивують повільні темпи реалізації Brexit.

Про це він сказав перед зустріччю з прем’єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром, повідомляє ВВС.

За словами Трампа, проблема Brexit була "дуже складною річчю, вона розриває країну на частини, насправді вона розриває безліч країн, і це ганьба, що так повинно бути...".

Читайте також: Лондон у глухому куті. Відповідаємо на 10 головних запитань про майбутнє Британії та Brexit

"Я здивований тим, як погано все пішло з точки зору переговорів, але я поділився з прем’єр-міністром своїми ідеями про те, як вести переговори, вона не послухала, і це нормально, але це можна було б обговорити в іншій манері" — сказав Трамп.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що термін Brexit повинен бути продовжений, Трамп сказав, що щось доведеться робити.

"Я думаю, що їм, ймовірно, доведеться щось робити, тому що зараз вони знаходяться в розпал дуже короткого періоду часу, в кінці місяця, і вони не зможуть цього зробити".

Нагадаймо, 12 березня британський парламент проголосував проти угоди про умови виходу з Європейського Союзу. На наступний день британські депутати не підтримали вихід країни з Євросоюзу без угоди.

Таким чином парламенту повинні запропонувати проголосувати за відстрочку Brexit.

Остаточний вихід Британії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період — до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, якою може бути його максимальна тривалість.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/zdivovaniy-yak-pogano-pishlo-tramp-prokomentuvav-situaciyu-z-brexit-50010913.html”