Укрзалізниця запустила оновлений потяг на найпопулярнішому маршруті: що змінилося, окрім кольорів

Державна компанія "Укрзалізниця" запустила потяг за маршрутом "Київ-Лисичанськ" з повністю оновленим складом вагонів.

Про це на своїй особистій сторінці у "Фейсбуці" повідомив очільник компанії Євген Кравцов.

"Вже кілька днів курсує новий склад потягу Київ-Лисичанськ — оновлені і модернізовані вагони у новій корпоративній колористиці. Як і обіцяв — такі вагони будуть своєрідним маркером. Це сучасний і комфортний пасажирський рухомий склад", — йдеться в дописі.

Швидкий потяг "Київ – Лисичанськ" — один із найпопулярніших напрямів. На лютий – березень призначено 26 додаткових рейсів. Сформований із вагонів після капітально-відновлювального ремонту потяг курсує за маршрутом з 5 лютого.

"Ми крок за крок, власним коштом, поповнюємо пасажирський парк компанії. Темпи непогані: минулого року запустили в роботу 118 модернізованих пасажирських вагонів — а це 7-8 повноцінних складів", — додав Євген Кравцов.

Вагони потяга також відзначаються новою кольористикою. Відтепер потяг курсує у біло-синіх тонах, що є також брендовими кольорами "Укрзалізниці".

За словами керівника Укрзалізниці Кравцова, цього року планується капітально відремонтувати понад 60 і придбати 46 нових вагонів. Великі обсяги оновлення пасажирського рухомого складу були також виконані минулого року.

Як повідомлялося, торік у жовтні Кравцов розповів, що пасажири Укрзалізниці ще до посадки у потяг зможуть знати, подорожуватимуть вони у старому вагоні, чи у тому, який пройшов капремонт. Усі нові і капітально відремонтовані вагони, за його словами, залізниця фарбуватиме у нові кольори.

Нагадаймо, нові ціни на поїзди Укрзалізниці: або відкладайте вже сьогодні, або сидіть вдома.

Як повідомляв раніше "Знай.ua", Укрзалізниця змусила пасажирів терпіти: потяг весь на понтах, а жоден туалет не працює. За квитки пасажири віддали понад 600 гривень, а в туалет потрапити не змогли.

Також "Знай.ua" писав, що "Укрзалізниця" підніме ціни на квитки у іржавий мотлох: дорожче, ніж на літаку.
Джерело статті: “https://znaj.ua/society/210858-ukrzaliznicya-zapustila-onovleniy-pojizd-na-naypopulyarnishomu-marshruti-shcho-zminilosya-okrim-koloriv”