На Херсонщині запрацювала "гаряча лінія" з протидії булінгу

На Херсонщині запрацювала

На Херсонщині запрацювала "гаряча телефонна лінія" обласного штабу протидії булінгу.

Про це повідомив у п’ятницю начальник Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський на своїй сторінці у Facebook.

"Вже запрацювала "гаряча лінія" штабу, куди можуть звертатись жертви цькування, батьки, педагоги тощо. Спільними зусиллями ми зможемо більш ефективно реагувати на випадки цькування у навчальних закладах нашої області", — написав Хутковський.

Він також назвав номер телефону цієї "гарячої лінії": 099 328 75 15. На нього можна телефонувати з понеділка по п’ятницю включно з 9.00 до 17.00.

Як повідомляв Укрінформ, на Херсонщині 27 грудня 2018 року відбулося перше засідання першого в Україні штабу протидії булінгу. Цей штаб було створено відповідно до розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва. З ініціативою створення в регіоні штабу протидії булінгу виступив восени 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції в області Костянтин Хутковський.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2618031-na-hersonsini-zapracuvala-garaca-linia-z-protidii-bulingu.html”

Похожие материалы (по тегу)