В Україну прибула заступниця голови Міноборони США

Заступник міністра оборони США Лаура Купер прибула до Києва для обговорення модернізації української армії і агресії РФ.

Заступниця міністра оборони США Лаура Купер прибула в столицю України для проведення консультацій з українськими чиновниками щодо модернізації українських збройних сил та обговорення агресії Росії.

Як пише «Слово і Діло», про це в четвер, 6 грудня, повідомило посольство США в Києві у Twitter.

США попередили про терористичну загрозу в Україні Американське посольство попереджає західних відвідувачів України про терористичну загрозу під час святкового сезону.

«Вітаємо заступницю міністра оборони США Лауру Купер у Києві, куди вона прибула для проведення консультацій з українськими чиновниками щодо модернізації українських збройних сил і обговорення неприйнятної й безрозсудної агресії Росії», – йдеться в повідомленні.

Раніше МЗС України закликало країни-учасниці Будапештського меморандуму провести термінові консультації. Відповідне звернення до США, Великої Британії та Росії було надіслалене 27 листопада, після того, як РФ захопила кораблі ВМС України в Чорному морі.

Також повідомлялося, що президент Литви Даля Грібаускайте відвідає Україну 7 грудня.

На візит спецпредставника Курта Волкера варто очікувати у найближчі два тижні.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2018/12/06/novyna/polityka/ukrayinu-prybula-zastupnycya-holovy-minoborony-ssha”