Прогрес щодо Донбасу відсутній, адже Берлін та Париж не можуть вплинути на Київ, – МЗС РФГоловна причина відсутності прогресу у врегулюванні на Донбасі нібито “полягає в тому, що Берлін і Париж не можуть вплинути на Київ”, заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на прес-конференції за підсумками діяльності російської дипломатії в 2020 році.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це пише з посиланням на федеральне агентство ТАСС.


“Можна довго журитися з цього приводу, але головна причина полягає, я переконаний, в нездатності або небажанні Берліна і Парижа змусити їхніх підопічних у Києві припинити підривати мінські домовленості”, — сказав він.


Лавров заявив, що представники України останнім часом “роблять численні заяви щодо необов’язковості виконання мінських угод”. “Повна неграмотність, бо мінські домовленості схвалені Радою Безпеки ООН в одностайно ухваленій резолюції, — сказав міністр. — Тим самим вони стали частиною міжнародного права”.


“Тому зараз для мене головне — це зрозуміти, що собі думають французи і німці, — заявив Лавров. — Коли у відповідь на наші численні, в тому числі у вигляді моїх листів, заклики урезонити і напоумити київських представників на переговорах з Донбасом (як відомо Кремль активно наполягає на участі бойовиків — як „рівних учасників“ врегулювання — ред.), вони просто йдуть, як у нас кажуть, в тінь, під корч і нічого публічно не вимовляють”.


“Якщо є установка, що не можна ображати керівництво України, з яким пов’язана одна з надій на стримування Росії, то тоді нехай нам так прямо і скажуть. Тоді ми вже будемо по іншому вибудовувати свої дії на цьому напрямку”, — вирішив підвести підсумок глава МЗС РФ.


Нагадаємо, голова ОБСЄ на цьому тижні відвідає Донбас.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/prohres-shchodo-donbasu-vidsutniy-adzhe-berlin-ta-paryzh-ne-mozhut-vplynuty-na-kyiv-mzs-rf/”