У ВООЗ попередили, що друга хвиля коронавірусу може стати руйнівною


Існує імовірність спалаху другої хвилі нової коронавірусної інфекції COVID-19, однак її можна уникнути, якщо вжити запобіжних заходів. Також задля уникнення повторної епідемії слід постійно моніторити ситуацію з поширенням COVID-19. Про це заявив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ханс Клюге на брифінгу 3 червня 2020 року.

Об этом сообщает Московский репортер

- Друга хвиля не є неминучою. Але все більше країн знімають обмеження, і є очевидна загроза повторного сплеску інфекції COVID-19. Якщо не зупинити ці сплески, може розпочатися друга хвиля, і вона може стати дуже руйнівною, — зазначив він.

Водночас, за його словами, країни світу вже багато чого засвоїли і навчилися від початку року під час боротьби з пандемією.

- Хороша новина в тому, що ми багато чому навчилися після першої хвилі. Якщо виникне новий сплеск, ми будемо краще підготовлені, ми краще розуміємо вірус, які заходи працюють, як нам підготуватися, — продовжив Клюге.

Він наголосив, що необхідно обережно і поступово знімати запроваджені обмеження, а також проводити постійний моніторинг ситуації.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/world/u-vooz-poperedili-scho-druga-hvilya-koronavirusu-mozhe-stati-ruynivnoyu-390110”