Вісті з Полтави - Театр імені Гоголя відкрив «театр онлайн» — з відео-версіями вистав

Вісті з Полтави — Театр імені Гоголя відкрив «театр онлайн» — з відео-версіями вистав

Вистави театру імені М.В. Гоголя під час карантину можна переглянути онлайн

Об этом сообщает Руспрес


З 21 березня Полтавський обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя надав онлайн доступ до відео-версій своїх вистав усім охочим. Про це адміністрація театру повідомила на сторінці у Facebook.«Шановні глядачі! Наразі наш театр на карантині, але ми вирішили доєднатися до світової тенденції і продовжуємо бути з вами! Ми відкриваємо «Театр онлайн» і даємо вам доступ до відео-версій наших вистав.» — йдеться у повідомленні.Вистави доступні за посиланням на YouTube-канал театру .Наразі адміністрація відкрила доступ до вистав:→ Моновистава «В степу безкраїм за Уралом», режисер — народний артист Василь Голуб;Запис моновистави «В степу безкраїм за Уралом»

«Тев’є-Тевель» — бенефісна вистава народного артиста Юрія Попова;Запис вистави «Тев’є-Тевель» (1 дія)

Запис вистави «Тев’є-Тевель» (2 дія)

→ Мюзикл для дітей «Дванадцять місяців», режисер — заслужений діяч мистецтв Владислав Шевченко;Запис мюзиклу «Дванадцять місяців»

→ Мюзикл «Бог є любов, або Едіт Піаф», режисер — заслужений діяч мистецтв Владислав Шевченко.Запис мюзиклу «Бог є любов, або Едіт Піаф»

З 27 березня будуть доступні:


«Концерт закриття 81-го театрального сезону», режисер — заслужений діяч мистецтв Владислав Шевченко;
Рок-опера «Біла ворона», режисер — Роман Валько.

З 30 березня будуть доступні:


Трагіфарс «Опера жебраків», режисер — заслужений діяч мистецтв Сергій Павлюк;
Комедія «Президент вибирає», режисер — заслужений діяч мистецтв Сергій Павлюк, у головній ролі — народний артист Анатолій Гнатюк.

З 1 квітня, у день народження Миколи Гоголя, — «Шинель», режисер — заслужений артист Богдан Чернявський.З 2 квітня — Лицарська балада «Назар Стодоля», режисер — заслужений діяч мистецтв Юрій Кочевенко.Посилання на вистави будуть з’являтися на сайті театру та сторінці театру у Facebook у заплановані дати показу.


Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Джерело статті: “https://ukr-today.com/news/poltava/429795-vst-z-poltavi-teatr-men-gogolja-vdkriv-teatr-onlajn-z-vdeo-versjami-vistav.html”