У “Формулі-1” відбудуться зміни регламенту

Гоночний директор “Формули-1” Чарлі Вайтінг наголосив на тому, що немає планів відкладати впровадження нового спортивного та технічного регламенту “Формули-1”, інформує 1NEWS.Чарлі Вайтінг, зокрема, зазначив, що наразі справи зайшли у глухий кут, проте зміни у правилах “Формули-1” у 2021 році.гарантовані.


“Це займає трохи більше часу, ніж очікувалося. Минулого тижня у Стратегічній групі ми узгодили багато речей, однак процес продовжується. Ми досі домовляємося з командами. Але так, у 2021 році зміни відбудуться.


Між керуючим органом, власниками комерційних прав та десятьма командами, що наразі беруть участь у “Ф1″, триває обговорення напрямку руху серії після 2021 року, коли закінчиться дія поточного Договору згоди та технічного регламенту”, – заявив Вайтінга.


Зазначимо, що FIA (Міжнародна автомобільна Федерація) неодноразово заявляла, що підписання угоди близько, але насправді угода залишається складною, і особливо суперечливою темою є підхід “Формули-1” до технології виготовлення двигунів.