Як довго треба гладити кота, щоб зняти стрес?

Як довго треба гладити кота, щоб зняти стрес?

Дослідники з університету Вашингтона нарешті знайшли відповідь на дуже важливе питання: скільки варто гладити кота, щоб позбутись стресу.

Об этом сообщает Роспрес

Ні для кого не таємниця, що коти допомагають позбутись негативу, але скільки часу потрібно провести з пухнастиками, щоб отримати максимально позитивний ефект? Американські вчені знайшли відповідь.

Для цього було організовано експеримент за участю чотирьох груп добровольців. У першій контактували з котами напряму, маючи можливість гладити. У другій просто дивились за першими, у третій — переглядати фото з котами, а четверті були в окремих приміщеннях взагалі без натяку на пухнастиків.

Увесь час учені перевіряли у піддослідних рівень гормону стресу кортизолу, і результати були вражаючі. У представників третьої і четвертої групи він зовсім не змінився, у другої — відчутно знизився, а в першій були найкращі результати у боротьбі зі стресом.

До того ж, вдалось з’ясувати, що навіть 15-20 хвилин контакту з котиками дозволяють нейтралізувати вплив негативних факторів, з якими люди стикались упродовж дня.

zak.depo.uaДжерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1582619692-yak-dovgo-treba-gladiti-kota-shchob-znyati-stres-.html”