Нью-Йорк "паралізувало" хуртовини

Нью-Йорк "парализовало" из-за метелиВ місті стався транспортний колапс.

Перший снігопад у Нью-Йорку паралізував роботу наземного транспорту, з-за чого довелося закрити вхід в автобусний термінал на Манхеттені.

Про це повідомляє Управління повітряних і морських портів штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі.

Вхід в термінал закрився з-за великого скупчення пасажирів і порушення графіка ходіння автобусів. «Ми рекомендуємо пасажирам користуватися поїздами, щоб дістатися до Нью-Джерсі, з-за того, що погодні умови викликають затримку прибуття автобусів», – інформувала прес-служба управління в своєму Twitter. Пізніше вона порадила використовувати інші альтернативні засоби транспорту, в тому числі пороми.

Снігопад іде вже кілька годин, не перестаючи. Рух транспорту по більшій частині вулиць Манхеттена утруднено, незважаючи на роботу снігоприбиральної техніки.

Управління поліції Нью-Йорка раніше рекомендувало автомобілістам об’їжджати Бродвей з-за пробок, якими паралізований район. Також на час закрили з’єднує Манхеттен з Нью-Джерсі міст імені Джорджа Вашингтона. Зараз транспорту по мосту відновили, однак затримки в дорозі «досягають 45 хвилин», уточнила поліція у своєму Twitter.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/156980-16-11.html”