"Я не мала права". Київська студентка перепросила за звинувачення чоловіка в.о. директора Держбюро розслідувань України в домаганнях і переслідуванні

Бурейко: Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв

8 листопада київська студентка Наталія Бурейко попросила вибачення за звинувачення заступника начальника відділу департаменту захисту економіки Національної поліції Олександра Варченка, який є чоловіком виконувачки обов’язків директора Держбюро розслідувань України Ольги Варченко, в домаганнях і переслідуванні. Відповідну заяву вона опублікувала у Facebook.

"Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись у ситуації і не усвідомлюючи своїх дій. Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоди іншим людям. Я не мала на те реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав уважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший", – написала вона.

Бурейко заявила, що стала жертвою цинічної провокації проти Варченка та його дружини.

"Я припускаю, що акаунт було створено хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції і Державного бюро розслідувань", – сказала вона.

Дівчина попросила вибачення у Варченка та членів його сім’ї.

"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційній кампанії. Прохання журналістам не турбувати більше мене, мою сім’ю чи сім’ю Олександра. Дайте спокій цій темі", – резюмувала вона.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=317861975466229&id=100017272863865

7 листопада у "Фейсбуці" почали поширювати пост Бурейко, в якому вона скаржилася на погрози з боку Варченка, з яким, за її словами, була знайома віртуально. Співрозмовник, що називав себе впливовим співробітником правоохоронних органів, писав, що у разі відмови дівчини від інтиму в неї і в її родичів можуть виникнути проблеми.

Олександр Варченко заявив, що на його родину почалася інформаційна атака і що хакери створили підроблений акаунт із його фото. Дружина поліцейського Ольга, яка тимчасово виконує обов’язки керівника ДБР, припустила, що справжньою метою провокаторів є вона.

Нацполіція України почала перевіряти, чи її співробітник причетний до сексуальних домагань.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження та передала його до СБУ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-ja-ne-mala-prava-kijivska-studentka-vibachilasja-za-zvinuvachennja-druzhina-v-o-direktora-derzhbjuro-rozsliduvan-ukrajini-v-domagannjah-i-peresliduvannja-489914.html”